În contextul apariției riscului de îmbolnăvire cu COVID-19 si al Recomandărilor Ministerului Muncii și Protecției Sociale în scopul prevenirii răspândirii infectării cu coronavirus, Concret Consult a luat o serie de măsuri suplimentare de igienă și prevenție, pentru protecția personalului propriu. Suplimentar, vă recomandăm să evitați, pe cât posibil, plasarea comenzilor direct la sediul Concret Consult și folosirea metodelor alternative de comandă: • comenzi online pe www.concretconsult.ro, comenzi telefonice, comenzi pe adresele de mail ale agentilor de vanzari sau Skype. Pentru comenzile cu ridicare de la sediul Concret Consult, facem eforturi pentru pregătirea acestora din timp și diminuarea timpului de așteptare.

Date de contact ale echipei Concret Consult

Peste 30 de specialisti in domeniul vanzarilor si al suportului tehnic sunt gata sa va sprijine.

                                                               

Cristina Matei                    

Director Executiv                      

c.matei@concretconsult.ro               
0723.315.969

Monica Baciu

Director Vanzari

b.monica@concretconsult.ro
021.209.47.74
0721.814.985

Cristina Olteanu

Vanzari

c.olteanu@concretconsult.ro
021.209.47.85
0728.303.318

Gabriel Butoi

Vanzari

g.butoi@concretconsult.ro
021.209.47.75
0731.510.720

Ramona Diaconescu

Vanzari

r.vancu@concretconsult.ro
021.209.47.80
0731.510.721

Anitta Boaca

Vanzari

a.boaca@concretconsult.ro
0737.068.243

Cristina David

Vanzari

c.david@concretconsult.ro
021.209.47.87
0729.117.722

Mihaela Voicu 

Achizitii

m.voicu@concretconsult.ro

Luminita Dumitru

Achizitii

l.dumitru@concretconsult.ro

Miruna Apostol

Achizitii

logistic@concretconsult.ro

Bianca Ionita

Achizitii

logistic2@concretconsult.ro

Bogdan Simion

Marketing

marketing@concretconsult.ro
0723.139.020

Dan Stanescu

Suport Tehnic

Marian Ene

Director Depozit

Neagu Mihaela

Director Financiar